Στο Βερολίνο ολοκληρώθηκε στις 13 Δεκεμβρίου το μετεκπαιδευτικό πρόγραμμα εμφυτευματολογίας για έλληνες οδοντιάτρους που διοργάνωσε η Omnipress σε συνεργασία με την BDIZ. Τον Μάιο ξεκινά νέο γκρουπ.
Κατά την τελευταία περίοδο του σεμιναρίου, η οποία έλαβε χώρα στο Βερολίνο, έδωσε ευκαιρία στους συμμετέχοντες να παρακολουθήσουν ζωντανά χειρουργεία από τους Dr. Koller και Dr. Ehrl αλλά και διαλέξεις από τους Dr. Hildebred και Dr. Benner. Το επίσημο δείπνο και η ξενάγηση των ελλήνων ιατρών ήταν μια προσοφρά της εταιρείας Bredent.
Κατά την τελετή απονομής των πιστοποιητικών για την παρακολούθηση του προγράμματος μίλησε ο πρόεδρος της BDIZ, που ευχήθηκε στους αποφοιτήσαντες κάθε επιτυχία στις επαγγελματικές τους στοχεύσεις.
Τα εκπαιδευτικά σεμινάρια συνεχίζονται και ήδη καταρτίζεται 4ο γκρουπ. Το επόμενο σεμινάριο αρχίζει στην Αθήνα στις 13 Μαιου 2010 και θα ολοκληρωθεί στο Βερολίνο στις 12 Δεκεμβρίου 2010.
Οι εγγραφές έχουν ήδη αρχίσει.
Σειρά μετεκπαιδευτικών ...
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η ...
“Σχεδιάζοντας την τέλεια αποκατάσταση;”
Με απόλυτη επιτυχία στέφθηκε ...
Με την ανάπτυξη νέων υλικών και τεχνολογίας στην Οδοντιατρική, αυξάνονται οι ...
Από την παγκόσμια ομάδα αναλυτών ανώτατης εκπαίδευσης της QS (Quacquarelli Symonds), ...
Αναλυτικό σεμινάριο για την ...
Live webinar
Τετ. 7 Αυγούστου 2024
1:00 πμ (EET) Athens
Live webinar
Τετ. 7 Αυγούστου 2024
3:00 πμ (EET) Athens
Dr. Cameron Shahbazian DMD MBA
Live webinar
Τετ. 14 Αυγούστου 2024
2:00 πμ (EET) Athens
Live webinar
Τετ. 14 Αυγούστου 2024
7:30 μμ (EET) Athens
Live webinar
Τετ. 21 Αυγούστου 2024
4:00 μμ (EET) Athens
Dr. Jim Lai DMD, MSc(Perio), EdD, FRCD(C)
Live webinar
Πεμ. 22 Αυγούστου 2024
11:00 μμ (EET) Athens
Live webinar
Πεμ. 29 Αυγούστου 2024
3:00 πμ (EET) Athens
To post a reply please login or register